Poniedziałek, 11 grudnia 2017 r. Imieniny: Biny, Damazego, Waldemara
Spotkanie wigilijne pracowników urzędu gminy
W miniony piątek o godzinie 18.00, w siedzibie Gminnego Ośrodka Kultury w Wieniawie przy ul. Parkowej 22, na spotkaniu opłatkowym zebrali się pracownicy urzędu oraz jednostek organizacyjnych Gminy. Uczestnicy podzielili się opłatkiem, złożyli sobie świąteczne życzenia a następnie wspólnie śpiewali kolędy.
Spotkanie rozpoczął Ks. Sylwester Jaśkiewicz, proboszcz Parafii w Wieniawie, który odczytał fragment Pisma Świętego o Narodzeniu Pańskim, oraz złożył w imieniu księży pracujących w parafi życzenia dla Wójta, pracowników urzędu i ich rodzin. Mówił o potrzebie bycia we wspólnocie, i o Betlejem - Domu Chleba, którym jest każda rodzina, potrzebie wspólnego dzielenia się chlebem i dawania siebie innym. Następnie życzenia pracownikom złożył Wójt Gminy, życząc wiele radości i miłości oraz wielu pozytywnych wzruszeń przy wigilijnym stole, a atmosfera tych dni pozostała na długo w sercach wszystkich, w nadchodzącym 2016 roku.
21-12-2015