Poniedziałek, 11 grudnia 2017 r. Imieniny: Biny, Damazego, Waldemara
Wesołego Alleluja!
Niech ten czas rodzinnego świętowania wypełni radość i wesele, a serca zapłoną miłością, która we wszystkim pokłada nadzieję i wszystkiemu wierzy, nie zazdrości, nie unosi się pychą, nie pamięta złego, współweseli się z prawdą, choćby najtrudniejszą i gorzką, nie cieszy się z niesprawiedliwości i swego nie szuka. Miłością współczującą i dostrzegającą potrzeby drugiego człowieka.
Życzymy Mieszkańcom Gminy Wieniawa oraz Gościom odwiedzającym nas w tym czasie, by przy świątecznym stole nie zabrakło serdeczności i szczerości. Niech udział w uroczystościach świętego Triduum Paschalnego przygotuje nas wewnętrznie na oczekiwaną radość Wielkanoncnego Poranka, a Zmartwychwstały Chrystus przyniesie zdrowie, wszelką pomyślność w życiu osobistym i zawodowym, niech wejdzie w naszą codzienność, przynosząc radość, spokój i ciszę, które wypełniając serce tym, co z Ducha, wypierają z niego to, co ludzkie.
Kochać, to patrzeć w tym samym kierunku. Życzę wszystkim, aby w tym świątecznym czasie i przez całe ziemskie pielgrzymowanie, bez względu na jego długość i etap, nasze oczy skierowane były na Zmartwychwstałego Pana. To będzie gwarancją szczęścia i spełnieniem naszych najskrytszych nawet marzeń.

W imieniu własnym, zastępcy wójta oraz pracowników urzędu gminy:

Wesołego Alleluja!
25-03-2016