Sobota, 24 lutego 2018 r. Imieniny: Boguty, Bogusza, Macieja
Ujęcie wody na potrzeby Mieszkańców udostępniamy w Komorowie
Udostępniamy Mieszkańcom z dniem dzisiejszym, ujęcie wody technicznej w Komorowie. Woda z ujęcia nie może być żywana do celów spożywczych, może natomiast być stosowana w ogrodnictwie i sadownictwie do podlewania oraz zabiegów ochrony roślin. Może być wykorzystywana w instalacjach centralnego ogrzewania oraz do gaszenia pożarów.
Zgodnie ze zgłaszanym zapotrzebowaniem ze strony Mieszkańców, głównie Komorowa Skrzynna i Kamienia Dużego, uruchamiamy przy studni w Komorowie ujęcie wody na potrzeby techniczne, głównie do zabiegów ochrony roślin. Zawór spustowy umieszczony jest w tym samym miejscu, w którym funkcjonował on poprzednio. Wszyscy Mieszkańcy gminy, którzy zainteresowani są pozyskaniem wody na cele budowlane, techniczne, wykorzystywanej w sadownictwie i ogrodnictwie, mogą skorzystać z ujęcia nieodpłatnie przez całą dobę. Z uwagi na konieczność zabezpieczenia ujęcia przed dewastacją (szafa zasilająca), może ono być zamykane na okres nocny. Klucze od szafy będą znajdowały się w Sklepie Ogrodniczym, w bezpośrednim sąsiedztwie ujęcia.
18-04-2016
Luty 2018