Piątek, 25 maja 2018 r. Imieniny: Borysa, Magdy, Marii-Magdaleny
Światowy Dzień Chorego

Z racji przypadającego w dniu dzisiejszym Światowego Dnia Chorego, pragnę złozyć w imieniu samorządu Wieniawskiego, najserdeczniejsze życzenia dla wszystkich cierpiących i chorych, przede wszystkim powrotu do zdrowia i wielu lat życia w pomyślności i radosci każdego dnia. Niech nigdy nie zabraknie nadziei i wiary w lepsze jutro i sens życia, które ma wartość nadrzędną, nawet dotknięte chorobą czy niepełnosprawnością

Szczególne słowa pozdrowienia kieruję do osób  niepełnosprawnych i chorych przewlekle. Zapewniając o naszej pamięci i trosce, chcemy wraz z wszystkimi pracownikami, korzystać w działaniach samorządu z waszego doświadczenia i wytrwałości. Naszym istotnym i ważnym obowiązkiem jest dbanie o dobro wspólne całej społeczności, a w sposób szczególny, najbardziej potrzebujacych. Podejmowane przez samorząd działania, będą odzwierciedleniem tej właśnie troski i wyrażam nadzieję, że będą one w pełni skorelowane z waszymi potrzebami. Każde zdanie, dzięki któremu choć w niewielkim stopniu zapomnicie o chorobie, cierpieniu, kłopotach i troskach dnia codziennego, jest warte realizacji i niezwykle potrzebne. Dziękuję, że swoje człowieczeństwo, tak bardzo w różny sposób naznaczone cierpieniem, przeżywacie w sposób godny i w pokorze. Jeszcze raz życzymy zdrowia i uśmiechu każdego dnia.

11-02-2017
Maj 2018