Niedziela, 27 maja 2018 r. Imieniny: Amandy, Jana, Juliana
Spotkania robocze w poszczególnych miejscowościach

W związku z odsuwającym się terminem konsultacji społecznych w zakresie studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego gminy, przesunięciu ulega również termin zebrań wiejskich. Odbędą się one w maju i czerwcu b.r. Zasadnym jest, aby jednym z elementów zebrań, były właśnie konsultacje społeczne w tym zakresie. Aby być bliżej potrzeb Mieszkańców chcemy wcześniej odbyć spotkania robocze w poszczególnych wspólnotach.

Przedmiotem spotkań będą bieżące potrzeby poszczególnych miejscowości, a przede wszystkim wskazanie, jakie prace należy wykonać i jakie działania podjąć, aby nasze małe ojczyzny były jeszcze piękniejsze, a komfort życia w nich, z każdym dniem coraz bardziej się podnosił. O terminie spotkań zostaną powiadomieni Sołtysi i Radni Rady Gminy, reprezentujący dany okręg, a za pośrednictwem mediów elektroinicznych, również Mieszkańcy, którzy będą mięli możliwość bezpośredniegoi w nich uczestniczenia oraz zgłaszania wniosków  w zakresie bieżących potrzeb: odwodnienia, wyrównania dróg, zamontowania oznakowania, prac porządkowych, itp.

W dniu dzisiejszym, 05 kwietnia 2017r. będziemy obecni w Romualdowie, Zagórzu, Skrzynnie i Wydrzynie

Jutro, 06 kwietnia 2017r., Żuków, Sokolniki Mokre i Ryków

O terminie kolejnych spotkań powiadominy Państwa odrębnym komunikatem

Zapraszam do czynnego udziału w spotkaniach i zgłaszania swoich uwag, wniosków i opinii.

Wójt Gminy WIeniawa

05-04-2017