środa, 24 maja 2017 r. Imieniny: Joanny, Zdenka, Zuzanny
Wiosenne Przymrozki - wnioski o oszacowanie strat

W związku z wystąpieniem w dniach 16 - 21 kwietnia, wiosennych przymrozków, które spowodowały straty w uprawach rolnych, ogrodniczych i sadowniczych, niniejszym informuję, że od dnia dzisiejszego do 15 maja 2017r. będą przyjmowane w urzędzie gminy w Wieniawie, wnioski od rolników, u których w gospodarstwach wystąpiły szkody, dotyczące poziomu oszacowania strat.

W związku z dużą ilością zapytań ze strony Mieszkańców, niniejszym informuję, że w dniu dzisiejszym wystąpię do Wojewody Mazowieckiego, o powołanie komisji szacującej straty, które wystąpiły w uprawach. Wnioski o oszacowanie strat można pobrać ze strony www.gminawieniawa.pl,  oraz w wersji papierowej w punkcie obsługi beneficjenta w urzedzie gminy. Przypominam, że niezbędnym załącznikiem do wniosku jest kserokopia wniosku o przyznanie dopłat bezpośrednich, złożonego do biura powiatowego ARiMR na rok 2017.

08-05-2017
Maj 2017