Niedziela, 18 lutego 2018 r. Imieniny: Konstancji, Krystiana, Sylwany
Już 25 czerwca b.r., IV Jarmarki Skrzyneckie. Serdecznie zapraszamy!

W imieniu Rady Gminy w Wieniawie i własnym, pragnę serdecznie zaprosić Mieszkańców Gminy, Słuchaczy radia Rekord FM i Radia Plus oraz wszystkich lubiących dobrą zabawę, na IV Jarmarki Skrzyneckie, które już 25 czerwca b.r., na placu przy boisku Orlik w Skrzynnie. Zapewniamy dobrą zabawę i szereg atrakcji dla wszystkich uczestników, od malucha do seniora. Zaczynamy o godzinie 15.00

Inicjatorem i organizatorem pierwszej edycji Jarmarków Skrzyneckich było Stwarzyszenie Kobiet ze Skrzynna. Począwszy od roku 2015, Gmina Wieniawa właczyła się w organizację jarmarków poprzez finansowanie części artystycznej imprezy. W ubiegłym roku wraz z jarmarkami obchodziliśmy Jubileusz 950 lecia Skrzynna oraz 1050 lecia Chrztu Polski.

W programie tegorocznych jarmarków, m.in: Spotkania i występy Stowarzyszeń i Zespołów Ludowych, które współpracują ze Stowarzyszeniem Kobiet ze Skrzynna. Stowarzyszenie czynnie włącza się w organizację jarmarków poprzez organizację występów ludowych, przygotowuje poczęstunek dla zaproszonych gości i dba o pozytywny wizerunek i odbiór imprezy wśród społeczności lokalnej.

Obok części artystyczej i wystepów zespołów nurtu Disco Polo, m.in: Jagoda, Mega Dance, Players oraz Master Team, na uczestników czekają atrakcje, m.in: pokazy rękodzieła artystycznego, wesołe miasteczko dla dzieci, plac zabaw.

Jarmarki Skrzyneckie do najlepszy czas do wspólnych rozmów i spotkań w gronie przyjaciół i znajomych.

Serdecznie wszystkich zapraszamy

16-06-2017