polski angielski niemiecki
Czwartek, 14 grudnia 2017 r. Imieniny: Alfreda, Izydora, Zoriny
Organizujemy zajęcia pozalekcyjne z zakresu piłki nożnej dla dzieci

W związku z licznymi prośbami rodziców o zorganizowanie zajęć pozalekcyjnych z zakresu piłki nożnej dla uczniów Publicznej Szkoły Podstawowej z Klasami Sportowymi im. Jana Kochanowskiego w Wieniawie niniejszym informujemy, że w roku szkolnym 2017/2018, zostaną zorganizowane bezpłatne zajęcia dla zainteresowanych uczniów, które będą odbywały się dwa razy w tygodniu

Prosimy o zgłaszanie przez rodziców dzieci zainteresowanych trenowaniem piłki nożnej. Zajęcia będą prowadzone przez nauczyciela wychowania fizycznego z uprawnieniami szkoleniowca w zakresie piłki nożnej w ramach Uczniowskiego Klubu Sportowego GROM, działającego przy Piblicznej Szkole Podstawowej w Wieniawie. Deklaracja dla rodziców już wkrótce na naszych stronach internetowych i w sekretariacie szkoły.
Zapraszamy wszystkich chętnych chłopców od klasy I do VII szkoły podstawowej. Zgłoszenia będą przyjmowane do 12 października 2017 roku do godziny 15.00.
Na podstawie zebranych deklaracji planowane jest utworzenie dwóch grup treningowych. Wypełnione deklaracje należy składać w sekretariacie Publicznej Szkoły Podstawowej z Klasami Sportowymi im. Jana Kochanowskiego w Wieniawie.

04-10-2017
Szukaj w artykułach

Valid XHTML 1.1 Walidacja WCAG2-AA Walidacja WCAG2-AA