środa, 22 listopada 2017 r. Imieniny: Cecylii, Jonatana, Marka
Z okazji Dnia Seniora składamy osobom starszym serdeczne życzenia

Z okazji przypadającego w dniu dzisiejszym Dnia Seniora, pragnę w imieniu całego środowiska samorządowego Gminy Wieniawa, złożyć wszystkim Seniorom najserdeczniejsze życzenia zdrowia, pogody ducha oraz samych pogodnych chwil, spędzonych w gronie rodziny i przyjaciół. Szczególne pozdrowienia kieruję do członków Klubu Seniora działającego przy GCK w Wieniawie i uczestniczących w programie Senior+ w Komorowie

Troska o Seniorów, to nasza wspólna sprawa, bez względu na to czym się zajmujemy i w jakim wieku jesteśmy. Osoby starsze, to nasze najbliższe otoczenie – to nasi rodzice i dziadkowie. Tak samo, jak Wy troszczyliście się o nas, uczyliście pierwszych kroków, słów, liter i byliście dla nas wsparciem, tak my teraz mamy okazję Wam się odwdzięczyć, poprzez pamięć i szacunek.
Senior+, czy Kluib Seniora przy GCK w Wieniawie, zważywszy na ich cel oraz lokalizację, to dla nas samorządowców jedna z form spłaty długu wobec starszych pokoleń. Dziękuję serdecznie za waszą obecność i wspólnie spędzany czas. Jeszcze raz życzę wiele uśmiechu i samych pogodnych dni spędzonych razem we wspólnym gronie przyjaciół i rodziny, również tej samorządowej.

Wszystkiego najlepszego

14-11-2017