Czwartek, 14 grudnia 2017 r. Imieniny: Alfreda, Izydora, Zoriny
Uwaga, możliwe opóźnienia przyjazdu autobusu szkolnego

Z uwagi na czasowe wyłączenie z eklsploatacji, przejazdów kolejowych na terenie gminy, niniejszym informuję, że możliwe są kilkuminutowe opóźnienia przyjazu autokarów dowożących dzieci do szkoły i przedszkola. Opóźnienia dotyczą kursów przez Kochanów i Wieniawę, przekraczające linię kolejową w ciągu ulicy Przytyckiej. Czas oczekiwania na przyjazd może wydłużyć się o około 5-10 minut. Za utrudnienia serdecznie przepraszamy.

Opóźnienia związane z kursowaniem autobusów szkolnych, związane są z koniecznością przekraczania linii kolejowej w ciągu dróg powiatowych i gminnych na terenie gminy Wieniawa. Obecnie, PKP wyłączyły z eksploatacji przejazd w Kochanowie, stąd konieczne są objazdy przez inne wyznaczone przez zarządcę linii przejazdy. O kolejnych wyłączeniach, jeśli będą one miały wpływ na przyjazdy autobusów, będziemy informować na bieżąco. Za powstałe w wyniku prac remontowych opóźnienia, serdecznie przepraszam.

Życzę bezpiecznego podróżowania.

28-11-2017