Piątek, 27 kwietnia 2018 r. Imieniny: Sergiusza, Teofila, Zyty
Zebranie Mieszkańców Sołectwa Głogów

W minioną środę 07 lutego, Mieszkańcy Kalenia, Zadąbrowa, Konar i Głogowa, spotkali się na zebraniu dotyczącym spraw bieżących, oraz podsumowania zaplanowanych do realizacji prac i zadań na rok 2018. Zebranie zostało zorganizowane w Kaleniu, w mieszkaniu Pana Radnego Rady Gminy, Stanisława Życzyńskiego. Dziękujemy za życzliwość i złożone wnioski.
Zebranie rozpoczęło się o godzinie 16.00 i dotyczyło spraw bieżących sołectwa

Po krótkim wprowadzeniu w tematykę spotkania przez Wójta Gminy, rozpoczął się panel dyskusyjny, w którym zebrani mieli możliwość zadawania pytań i wskazywania tych obszarów, w których należy podjąć określone działania.

Jako najbardziej istotne z punktu widzenia Mieszkańców, wskazywane są następujące obszary:
•    Kontynuacja prac związanych z przebudową drogi w kierunku Zadąbrowa
•    Modernizacja drogi powiatowej Konary – Żmijków
•    System przydomowych oczyszczalni ścieków lub kanalizacja sanitarna w Zadąbrowie
•    Remont nawierzchni asfaltowej na Zakręcie przed Kaleniem
•    Wiaty przystankowe w Zadąbrowie, Głogowie, Kaleniu i Konarach
•    Remont dróg stanowiących dojazd do działek rolnych

Dziękuję zebranym za udział w spotkaniu i za obecność oraz zgłaszane wnioski i uwagi, a Panu Radnemu za udostępnienie Mieszkania na potrzeby organizacji zebrania

01-02-2018
Kwiecień 2018