środa, 24 maja 2017 r. Imieniny: Joanny, Zdenka, Zuzanny
Zapraszamy na Jarmarki Skrzyneckie
Wszystkich, których interesuje dobra zabawa oraz tradycja naszego regionu, serdecznie zapraszamy w najbliższą niedzielę, tj. 28 czerwca 2015 r. do Skrzynna, na Jarmarki Skrzyneckie. Impreza rozpocznie się o godzinie 14.00. Dla uczestników przewidziano szereg konkursów, pokazów oraz występów kapel i zespołów śpiewaczych.
Szczegółowy program imprezy znaduje się na plakatach oraz dostępny jest na naszej stronie internetowej. Obok atrakcji kulturalnych, będzie można podziwiać sportowców, którzy wystąpią w turnieju piłki siatkowej o puchar Wójta Gminy Wieniawa. Mamy nadzieję, że program zadowoli najbardziej wymagające gusty muzyczne, dostarczy wielu miłych wrażeń, równiez sportowych, a impreza na stałe zapisze się w naszej tradycji, ponieważ korzenie jarmarków skrzyneckich sięgają średniowiecza.
23-06-2015
Maj 2017