Poniedziałek, 25 czerwca 2018 r. Imieniny: Łucji, Witolda, Wilhelma
Trwają prace związane z zapewnieniem przejezdności dróg lokalnych
Od początku bieżącego roku trwają na terenie Gminy prace związane z zapewnieniem przejezdności dróg lokalnych, stanowiących dojazdy do posesji. Niestety lista potrzeb okazała się bardzo długa. Prace realizowane są systemem gospodarczym przez pracowników Urzędu Gminy.
Prace rozpoczęto od wykopania rowów odwadniających w Kłudnie i Kolonii Wydrzyn, W tej ostatniej miejscowości, po osuszeniu nawierzchni zostanie nawiezione kruszywo i utwardzona nawierzchnia. W Kłudnie zapweniono przejezdność dwóch dróg, łączących miejscowość z drogą powiatową Wieniawa-Brudnów. W Koryciskach odwodniono i utwardzono odcinek drogi w kierunku tzw. Przecinki. W chwili ocecnej trwają prace w Pogroszynie. Zapewniono również możliwość przejazdu w ciągu komunikacyjnycm z Komorowa w kierunku lasu, aby zapewnić dojazd do posesji mieszkańcom Zagórza. Mieszkańcom Sokolnik Mokrych, Sokolnik Suchych, Zadąbrowa i Żukowa dostarczono kruszywo, które we własnym zakresie, w miarę potrzeb zostało przez mieszkańców rozdysponowane na. Dziękujemy za zaangażowanie. Mamy również świadomość, że potrzeby są znacznie większe i w miarę możliwości będą one zaspokajane, jednak w pierwszej kolejności będziemy starali się odwodnić newralgiczne odcinki, które następnie będą utwardzane. Wszystkie osoby, które w chwili obecnej nie mogą jeszcze dojechać do swoich mieszkań, prosimy o kontakt z Urzędem Gminy, pod nr tel. 48 673 00 01.
21-03-2015
Czerwiec 2018