środa, 20 czerwca 2018 r. Imieniny: Bogny, Rafaeli, Rafała
Radosnych i Błogosławionych Świąt Narodzenia Pańskiego!

Z okazji zbliżających się Świąt Narodzenia Pańskiego, pragniemy złożyć wszystkim Mieszkańcom, Gościom, Symatykom i Przyjaciołom naszej wspólnoty samorządowej, najserdeczniejsze życzenia świąteczne. Zdrowia, radości i miłości oraz wzajemnej serdeczności, płynącej wprost ze stajenki betlejemskiej, w której na świat przyszedł Boży Syn

"Wśród nocnej ciszy głos się rozchodzi:
Wstańcie, pasterze, Bóg się wam rodzi!
Czym prędzej się wybierajcie,
Do Betlejem pospieszajcie
Przywitać Pana"

Niech w tym wyjątkowm czasie nasze rodzinne domy wypełnią się ciepłem i blaskiem światła, jakie przynosi Narodzony Syn Boży, przy wigilijnym stole zagości serdeczność, radość i zrozumienie, a troski i kłopoty odejdą choć na chwilę na bok.

Życzymy wszystkim pogody ducha, Bożego Błogosławieństwa i jak naj mniej kłopotów. Oby nigdy nie zabrakło w nas otwartości na drugiego człowieka i wyrozumiałości, a wiara, nadzieja i miłość, którą przynosi Boże Dziecię, wzrastała w nas każdego dnia, wzbudzając radość emanującą na całe nasze samorządowe środowisko.

Wesołych Świąt

Krzysztof Sobczak                                                     Grażyna Strzelczyk

Wójt Gminy Wieniawa                                          Przewodnicząca Rady Gminy

21-12-2017