Piątek, 16 listopada 2018 r. Imieniny: Edmunda, Marii, Marka
Kolejne spotkanie poświęcone korytarzom S12 w Wieniawie

Serdecznie zapraszamy na kolejne spotkanie dotyczące przebiegu korytarzy nowo projektowanej drogi krajowej S12. Definitywnie został wykluczony wariant brązowy, natomiast w jego miejsce opracowano wariant niebieski. Dodatkowo zaprojektowane zostały drogi dojazdowe do wiaduktów i działek rolnych. Mapa poglądowa korytarzy w załączeniu

We wszystkich trzech wariantach zostały szczegółowo zaprojektowane drogi dojazdowe do węzłów, działek rolnych i wiaduktów. Obecnie procedowane są trzy warianty, czerwony, żółty i niebieski. Jak wspomniałem wcześniej, zrezygnowano z wariantu brązowego z uwagi na przebieg korytarza przez wiele obiektów mających walory zabytkowe i przyrodnicze oraz zbiorniki wodne.
Na opracowaniach pojawiły się również granice działek ewidencyjnych, które znajdą się bezpośrednio w zasięgu planowanej inwestycji. Dodatkowo, projektowane elementy infrastruktury związane z dojazdami, zwiększyły miejscowo obszar oddziaływania na poszczególne działki ewidencyjne. Mając na uwadze powyższe, zachęcam do zapoznania się z przekazanymi przez projektanta materiałami oraz do udziału w jutrzejszym spotkaniu.
Spotkanie odbędzie się 06 czerwca 2018r., o godzinie 13.00, w siedzibie Ochotniczej Straży Pożarnej w Wieniawie

Szczegółowe mapy poszczególnych wariantów, dostępne będą na spotkaniu, oraz wcześniej, w siedzibie Urzedu Gminy w Wieniawie. Obecnie nie ma możliwości technicznych zamieszczenia szczegółowych wariantów map na stronie internetowej, z uwagi na ich objętość

05-06-2018
Artykuły z ostatniego miesiąca