polski angielski niemiecki
Niedziela, 22 lipca 2018 r. Imieniny: Magdaleny, Mileny, Wawrzyńca
Bezpłatne szkolenia e-learningowe dla organizacji pozarządowych. Do wygrania atrakcyjne nagrody rzeczowe.

Serdecznie zapraszamy Państwa do udziału w bezpłatnych szkoleniach przygotowanych przez Stowarzyszenie „Razem dla Radomki” w ramach projektu Aktywne NGOsy i skuteczni liderzy na rzecz rozwoju społeczności lokalnych współfinansowanego ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego w ramach otwartego konkursu ofert: „Realizacja działań z zakresu wzmacniania potencjału mazowieckich organizacji pozarządowych oraz budowania postaw aktywności

 Szkolenia skierowane są do organizacji pozarządowych, osób indywidualnych, przedstawicieli grup nieformalnych/grup inicjatywnych, pracowników instytucji publicznych, oraz do wszystkich osób,  które są zainteresowane nabyciem nowych, uzupełnianiem lub podwyższaniem swoich kwalifikacji i umiejętności. Szkolenia oferowane w projekcie mają na celu budowanie silnego sektora organizacji pozarządowych, lokalnych liderów, wzmacnianie ich kompetencji i potencjału,  pozwalających im na realizację samodzielnych inicjatyw, rozwijających lokalne społeczności.  

 Zachęcamy do udziału w projekcie i rejestrację na szkolenia poprzez dostępny formularz na stronie elearning-szkolenia.eu/formularz9/index.html  
Na platformie e-learningowej udostępnione zostaną nowe moduły szkoleniowe dotyczące tematów:
• Innowacje społeczne.
• Organizacje pozarządowe i podstawy ich funkcjonowania z elementami kursu z ochrony danych osobowych. Rady Działalności Pożytku Publicznego.
• Konkursy i dotacje dla organizacji pozarządowych. Zasady przygotowywania wniosków o przyznanie dotacji. Współpraca z gminami i fundusze sołeckie.
• Wolontariat a e-wolontariat. Wolontariat szkolny.
• Rachunkowość i sprawozdawczość organizacji pozarządowych.
• Projekty Grantowe w LGD. Co to takiego?
• Budowanie wizerunku organizacji pozarządowych. Szkolenia z zakresu budowania stron internetowych Word Press i profili na kanałach społecznościowych.
 
Dodatkowo w ramach drugiego projektu pn. „Akademia Skutecznych Menadżerów Społecznych” LGD „Razem dla Radomki” finansowanego ze środków Funduszu Inicjatyw Obywatelskich zaprasza do uczestnictwa w kolejnych modułach szkoleniowych w zakresie:
 
•PR i Promocja NGO. Reklama Społeczna
•Tworzenie partnerstw i współpraca z komercyjnymi partnerami i administracją publiczną
•Pozyskiwanie środków finansowych na działanie i rozwój organizacji pozarządowych na obszarach wiejskich
•Finanse w organizacji pozarządowej. Przewodnik w prowadzeniu księgowości w organizacji pozarządowej.
•Zasady i przepisy dot. organizacji wolontariatu.
•Ekonomia społeczna – szansą na rozwój organizacji pozarządowych
 
Udział w szkoleniach z projektu Akademia Skutecznych Menadżerów Społecznych jest możliwy poprzez rejestrację formularza na stronie: elearning-szkolenia.eu/formularz8/index.html. Dla 3 najaktywniejszych uczestników szkoleń przewidziano atrakcyjne nagrody rzeczowe (sprzęt RTV/AGD) o łącznej wartości 1500,00 zł. Termin realizacji szkoleń w ramach konkursu mija w dniu 26.12.2017 r.
 
Zapraszamy do udziału. 
 
 
18-12-2017
Lista komentarzy
Brak komentarzy
Dodaj komentarz
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze. Zaloguj się na stronie głównej aby dodać komentarz.
Szukaj w artykułach
Lipiec 2018
Pn Wt Śr Cz Pt So N
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31